KONST / Litografier / Färglitografi 14533048
nr 1453 3048
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterskärgård med Landsorts fyr. Signerad. Färglitografi, bildmått: 25x26, yttermått inklusive ram: 48x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:43:17
5/3 11:04:26
350 kr
7/3 10:02:38
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson